Ubieramy Samochody.pl

Firmę Ubieramy Samochody.pl® założyliśmy w 2009 roku i od tamtej pory wyznaczamy trendy car wrappingu. Dajemy z siebie wszystko, w każdej chwili, aby wydobyć z Twojego samochodu jak najwięcej.

Oklejamy samochody dla ludzi z pasją, charakterem, którzy nie boją się pokazać swojej wyjątkowości. Dlatego od początku postawiliśmy na najwyższą jakość wykonania a słowo profesjonalizm to nie żartobliwy frazes. Lata doświadczeń, kilometry wyklejonej folii  oraz praca z produktami różnych producentów, skłoniły nas do wyboru bezkonkurencyjnej w naszym odczuciu (i najlepszych aplikatorów na świecie również) marki 3M.

Od listopada 2013 roku jesteśmy certyfikowanym aplikatorem folii 3M. W maju 2015 roku pobiliśmy Światowy Rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu na czas, który wynosi 39 minut i 26 sekund.

W lipcu 2016 roku ponownie przystąpiliśmy do egzaminu certyfikującego 3M. Nasz założyciel Bartłomiej Stasiak  potwierdził swoje najwyższe, światowe umiejętności w zmianie koloru foliami i jest jednym z niewielu aplikatorów w Polsce, który należy do światowej grupy akredytowanej 3M Endoresed Vehicle Graphics Installer (Nr Certyfikatu PL1607/011). Możesz zobaczyć tutaj.

Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji i sprawdzamy swoje umiejętności. Najwyższy poziom po raz kolejny poparliśmy  zdobytym w lutym 2018 roku  przez naszego współpracownika Tomka tytułem wicemistrza 8 Polish Car Wrap Championship. Dlatego też potwierdziliśmy swoje umiejętności egzaminem na zabezpieczanie foliami PPF firmy  3M Scotchguard. Więcej.

Jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w oklejaniu samochodów,  nie robimy tego sporadycznie, lecz jest to nasza codzienna praca i pasja. Pojazdy oklejamy we własnej specjalistycznie wyposażonej hali używając do tego najlepszych środków i materiałów.

Dlatego też w roku 2019 zostaliśmy jedynym Partnerem ekskluzywnych folii PWF na terenie województwa lubelskiego. Wiecej.

W tym też roku nasz aplikator Patryk, startując w 10 Polish Car Wrap Championship zdobył tytuł Mistrza Polski.

W tym też roku zdaliśmy egzamin i zostaliśmy jedynymi certyfikowanymi aplikatorami folii PPF XPEL na terenie województwa lubelskiego. Więcej. 

Dlatego też nie boimy się udzielać gwarancji na wykonywane przez nas prace i zawsze służymy fachową pomocą.

Wszystko robimy w jednym celu: dla osiągnięcia maksymalnej radości Właściciela.

Rok 2022 bedzie pełen nowości i niespodzianek. Stay tuned.

I tak w sierpniu 2022 roku otrzymaliśmy zaszczytny certyfikat Marka Lubelskie, Więcej 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!