W sobotę 23 maja 2015 wraz z grupą aplikatorów z programu 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers, podczas targów MOTO SHOW w Krakowie pobiliśmy rekord Guinnessa w jak najszybszym oklejaniu samochodu.

Nowy rekord należy do Polski! Osiągnęliśmy czas 39 minut i 26 sekund.  Zmieniliśmy całkowicie kolor audi A6 z czarnego błysku na ciemnoniebieską satynę. Pobiliśmy tym samym poprzedni rekord o ponad 35 minut!

Jesteśmy dumni, że ośmioosobowa ekipa ustanowiła nowy rekord Guinnessa i przeszła tym samym do historii. Warto dodać, że poprzedni rekordziści pracowali w grupie dziesięcioosobowej i osiągnęli czas 1 godzinę i 15 minut.

W skład naszej grupy, która pobiła rekord Guinnessa weszli:

Bartłomiej Stasiak (ubieramysamochody.pl), Piotr Walczak (Stick), Rafał Mierzwa (RR Customs), Rafał Żmuda (Wraptor), Paweł Szaflicki i Michał Wilczewski (Aplikatorzy.pl), Krystian Czyż (Graffit) oraz niezrzeszony z żadną firmą aplikator Daniel Rossowiecki.

Od 23 maja 2015 roku aplikatorzy z 3M™ Endorsed Vehicle Graphics Installers są najszybszym zespołem zmieniającym kolor auta na świecie!

W tym miejscu chcieliśmy podziękować osobom które przyczyniły się do osiągnięcia tego sukcesu: Zespołowi 3M Poland, Wspaniałym ludziom z Folia Samochodowa.pl i wszystkim aplikatorom. Dziękujemy za wskazówki i wspólną walkę.

Poniżej prezentujemy pełną relację z pobicia rekordu Guinnessa oraz reportaż TVN Turbo i linki do stron o których można znaleźć info o Naszym sukcesie.

reportaż TVN Turbo

http://moto.wm.pl/272323,Polacy-pobili-rekord-Guinnessa-Zmienili-kolor-samochodu-w-40-minut.html#.VWX1eQjgwrA.facebook

a także

Fakt.pl http://www.fakt.pl/krakow/w-krakowie-padl-rekord,artykuly,547276.html

Onet.pl http://wiadomosci.onet.pl/krakow/polacy-pobili-rekord-guinnessa-w-zmianie-koloru-auta/tqtsh3

OHH Magazine http://oohmagazine.pl/8845,polacy-pobili-rekord-guinnessa-w-zmianie-koloru-auta.html

3M Poland http://3mcentruminspiracji.pl/

infowire.pl https://infowire.pl/generic/release/295989/polacy-pobili-rekord-guinnessa-w-zmianie-koloru-auta/

motosoul.pl http://motosoul.pl/rekord/

moto.wm.pl http://moto.wm.pl/272323,Polacy-pobili-rekord-Guinnessa-Zmienili-kolor-samochodu-w-40-minut.html#.VWX1eQjgwrA.facebook