Bardzo się cieszymy że moglismy dołaczyć do grona Akredytowanych Aplikatorów folii PWF

PWF jest prawdopodobnie najbardziej ekskluzywną marką na rynku europejskim, specjalizującą się w profesjonalnym car wrappingu. W porównaniu do wielu innych marek, PWF oferuje tylko ekskluzywne kolory, specjalne pigmenty i efekty kolorystyczne, zwłaszcza w sektorze metaliczny mat. Folie produkowane są w małych ilościach i dostępne, jako linia ekskluzywna, tylko dla wybranych i licencjonowanych firm wrappingowych.

PWF jest odpowiednim wyborem dla wszystkich, którzy szukają indywidualnych i niecodziennych rozwiązań dla swoich samochodów. Montaż folii PWF jest gwarantuje, że Twój samochód zyska niezwykle rzadki i wyjątkowy kolor, który prawdopodobnie nie pojawi się na ulicy po raz drugi.

PWF to ekskluzywna linia produktów, dostępna u starannie wybranych partnerów PWF i oferowana tylko z usługą kompleksowego oklejania samochodu. To jedyny sposób, w jaki możemy zapewnić, że produkt spełni Państwa oczekiwania w odniesieniu do materiału i efektu wizualnego. Specjaliści PWF to pasjonaci, posiadający wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym oklejaniu pojazdów. Tutaj otrzymasz właściwą konsultację wraz z profesjonalną instalacją folii PWF.

Bardzo się cieszymy że możemy należeć do nielicznej grupy aplikatorów w Polsce spełniających wysokie wymagania PWF.