DYNOFLEX:

TRWAŁE ROZWIĄZANIE FOLII CHRONIĄCEJ PRZEDNIĄ SZYBĘ

legalny montaż

na szybach przednich

najwyższa przejrzystość optyczna

rok gwarancji producenta

Przedstawiamy wyjątkowo doskonałą folię zabezpieczającą przednią szybę firmy STEK

Folie ochronne do szyb samochodowych Stek chronią szyby samochodowe przed pęknięciami, odpryskami, przebiciami, plamami i innymi uszkodzeniami

Kiedy jesteś w drodze, najbardziej podatnym na uszkodzenia obszarem w Twoim samochodzie jest najważniejsza przednia szyba. Wystarczy jeden mały kamień wlatujący do niego, aby ponieść niebotyczne koszty naprawy, zwłaszcza jeśli masz ADAS (Advanced Driver Assistance Systems). Szyby przednie wyposażone w ADAS wymagają dodatkowej uwagi podczas wymiany lub naprawy; sama ponowna kalibracja może podnieść koszty do tysięcy, a także wyłączyć samochód z eksploatacji na długi czas. Ponad czas i pieniądze, które są dwoma solidnymi powodami, aby zainwestować w dobrą ochronę przedniej szyby, najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo. Szyba przednia działa jak filar wsparcia podczas jazdy i staje się kluczowym elementem bezpieczeństwa w razie wypadku.

Nie ma co do tego wątpliwości — biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, koszty konserwacji i zaoszczędzony czas, ważne jest, aby wzmocnić i chronić przednią szybę, która jest stale narażona na działanie żywiołów. Aby osiągnąć optymalną ochronę przedniej szyby, STEK oferuje wyjątkowo doskonałą folię o nazwie DYNOflex. Folia chroni przednią szybę przed zadrapaniami, odpryskami, pęknięciami, a nawet plamami, dzięki czemu widoczność pozostaje niezakłócona. To wszystko dzięki warstwom TPU, które są niezwykle elastyczne, dzięki czemu są w stanie wchłonąć i natychmiast ponownie rozprowadzić wszelkie uderzenia na przednią szybę.

Folia chroniąca przednią szybę Dynoflex

Jeśli dostaniesz DYNOflex, nie musisz się już martwić o wymianę szyby, kropka. Pozwala to uniknąć kosztownej ponownej kalibracji ADAS lub innych możliwych napraw. Ponadto po profesjonalnym bezskurczowym procesie montażu (niesamowity dla zakrzywionych powierzchni), DYNOflex będzie również chronić Cię przed 99% szkodliwymi dla skóry promieniami UV, jednocześnie zapewniając doskonałą transmisję światła dla krystalicznie czystego widoku. Kolejną wielką cechą jest hydrofobowy charakter DYNOflex. Zapobiega problemom, takim jak plamy wody lub zanieczyszczenia, i zapewnia, że przednia szyba jest zawsze chroniona przed żywiołami, gdziekolwiek jesteś. Ostatnią cechą, na którą warto zwrócić uwagę, są właściwości samo regeneracji DYNOflex, które pozwalają na rozwiązanie zadrapań bez użycia rąk. To jest klucz do wiecznej ochrony Twojej przedniej szyby.

Firma STEK Automotive, pionier w dziedzinie najnowocześniejszych technologii materiałów ochronnych, od 1974 roku ma zaawansowane perspektywy rynkowe w zakresie ochrony lakierów i folii okiennych zorientowanych na konsumenta. Firma STEK z siedzibą w USA nadal intensywnie inwestuje w badania i rozwój, przeprowadzając wewnętrzne testy i rygorystyczne procedury kontroli jakości dla wszystkich swoich produktów. STEK obsługuje obecnie zarówno sektory korporacyjne, jak i konsumenckie w 43 krajach na sześciu kontynentach.

Po więcej informacji odwiedź https://www.stekautomotive.com/

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

Zapisz się do newslettera.

Promocje, moto fakty, technologia, car-wrapping i inne

Archiwa

Kategorie